Rüyada Yüzünü Yolmak

Rüyada yüzünü yolmak daha geniş rızık elde edeceğine, çıktığı bir yolculuğu sağ salim bitireceğine, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, darda olan bir yakınına sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya alemine göre rüyayı görenin sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına, aile bireyleri arasındaki sorunların çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, verdiği vaatleri yerine getireceğine, yaptığı işlerin içine sineceğine, yaşamının düzene gireceğine alamet eder.

Rüyada yüzünü yolmak çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine, kendisini ailesine vereceğine, kırılan kalplerin barışacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine ve son zamanlarda adından sıkça söz ettiren biri olacağına, küs arkadaşların barışacağına yorulmaktadır.

Rüya manasına göre rüya sahibi kimsenin rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, uzun zamandan beri ödenmesi gereken bir borcun yakında ödeneceğine, sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına, işini severek ve içten yapmasının işindeki verimliliğine olumlu şekilde yansıyarak ona büyük avantajlar ve fırsatlar getireceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüzünü yolmak toplumda suçlu, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceği işler yapmayacağına, kendisini üzen ve kötü durumlara sokan olayların son bulacağına, bereketinin kesilmeyeceğine ve İslami olarak da Allah’ın takdir ettiği, iman gücü yüksek kulları arasında olacağına, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına, yeni bir iş bulacağına yorulmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin yaşanan bütün sıkıntıların ve çekilen zahmetlerin karşılığını vereceğine, en yakınındaki kişi ile ilerde iş ortaklığı yapacağına, başarıyı yakalamak için imkânları zorlayacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, yeni anlaşmalar yaparak, farklı iş alanlarına yöneleceğine, insanlar tarafından tanınan biri olacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments