Rüyada Zürafa Beslemek

Rüyada zürafa beslemek verilen sözlerin tutulacağına, emeklerinin karşılığını alacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına, önüne pek çok imkan sunulacağına, bazı kimselerden menfaat göreceğine tabir olunur.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine, ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada zürafa beslemek zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına ve sağlığının yerinde olacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, bereketi ve zenginliği bulacağına, önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına, geleceği için kendisine cesaret vereceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı görenin mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına sürekli devam edeceğine, iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, kafasına takılan, kuruntu haline getirdiği vehimlerden uzak duracağına, halinin iyi olduğuna, sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine, haneden birinin evlenip gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada evde zürafa beslemek işlerinin de kolaylaşacağına, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, hayırlı bir kişi ile dünya evine gireceğine, büyük başarılar kazanıp huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, tartışmaların sona ereceğine, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine delalettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre çıktığı bir yolculuğu sağ salim bitireceğine, her türlü konfora sahip olunacağına, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, helal rızık yiyeceğine, daha çok dünya malı edineceğine, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments