Rüyada Altın Set Almak

Rüyada altın set almak bol rızık ve para sahibi olacağına, zenginlik elde edeceğine, sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, maddi imkanlarının genişlemesi ile beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, işleri baltalamaya çalışan kişilere rağmen herkesin dikkatini çekecek çalışmalara imza atılacağına işarettir.

Rüyanın açıklamasına göre rakipleri ile dişe diş savaşacağına, hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına, mutlu bir yuvaya sahip olacağına, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, sevdiklerinin hayır ve dua ettiğine, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada altın set almak çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, sorunlarından samimi bir kişi sayesinde kurtulacağına, yaptığı işi daha profesyonel kişilere tanıtacağına, hayırlı ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, çıkmaza düştüğü bir konuda destek için ailesiyle konuşacağına, fiziksel olarak da, ruhsal olarak da yenilenerek, önemli kararlar alınacağına işaret eder.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin mal ve mülk sahibi olacağına, eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine, sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, rahatının ve keyfinin daim olacağına, ev sahibi olacağına, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine alamettir.

Rüyada ölüden altın set almak kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, evli olan kimseler için evlatlarının gününü görmeye veya çocuğu olmayanların birden fazla çocuğu olacağına, sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına, çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, ticaretten yana kısmetlerinin bollaşacağına, korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına yorulmaktadır.

Rüya tabircisine göre hayırlı gelişmeler yaşayacağına, olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, işlerin yakın zamanda açılacağına, sevdiklerine her şeyin en iyisini vereceğine, bereketli bir döneme girerek, refah içinde yaşayacağına, geçim derdinden kurtulacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments