Rüyada Arabayı Suya Sürmek

Rüyada arabayı suya sürmek stresin ve üzüntülerin biteceğine, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine, yapılan çalışmalar karşılığında büyük bir maddi kazanca sahip olunacağına, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına yorumlanır.

Rüya ilmine göre hiç şahit olmadığı bazı gerçeklere tanıklık edeceğine, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, sabır gösterdiği konularda emeline kavuşarak sonunda tüm isteklerine kavuşmuş, huzurlu bir insan olacağına yorumlanır.

Rüyada arabayı suya sürmek işlerin hayırlı kapılar açacağına, maddi gücünün her geçen gün artacağına, kazancının azalmayacağına, bir anda yüklü miktarda paraya kavuşacağına, toplumdaki statüsünün yükseleceğine, kısa süre içinde işinde yüksek mevkilere çıkılacağına delalettir.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin kendi işinin sahibi olunacağına, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, makam edineceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, her nimetin lezzetine varacağına, daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada arabayı suya sürmek niyetlendiği işlere gireceğine, ticari faaliyetlerinin artacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, bir konuda verilen emeğin boşa çıkmayacağına, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibinin ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, ruhunu ve bedenini dinlendireceğine, herhangi bir husumet ya da tatsızlık olmadan hayatın devam edeceğine, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, hayatının kolaylaşacağına ve yüzünün güleceğine, fakirlikten kurtulmaya tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments