Rüyada Arabayla Uçuruma Düştüğünü Görmek

Rüyada arabayla uçuruma düştüğünü görmek uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, atılım yapacağına, hayatını ailesine adayacağına, rahata kavuşacağına, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına delalet eder.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, yaptığı iyiliklerin karşılığında çok büyük bir dosta sahip olacağına, uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına, zorlukların ve engellerin aşılacağına, yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine alamettir.

Rüyada başkasının arabayla uçurumdan düştüğünü görmek her zaman hakkına sahip çıkacağına, işlerin başına geçeceğine, dertlerin ve sorunların biteceğine, sıkıntı ve üzüntülerini geride bırakacağına, umutlarının kendisine hayır getireceğine, bir konuda verilen emeğin boşa çıkmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rüyayı görenin hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine, ticaretinin genişleyeceğine, kısmetlerinin artacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine, rahatının ve gelirinin artacağına, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğru bir kişi olacağına rivayet eder.

Rüyada eşinin arabayla uçurumdan düştüğünü görmek sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bir akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine, işlerin açılacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, eski hayat düzenine ve huzuruna tekrar kavuşacağına, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine yorulmaktadır.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük deneyimler kazanılacağına, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına, yapacağı bazı girişimler sayesinde kötüye giden maddi ve ailevi durumunu düzelteceğine, rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ahmet

Rüyamda annem ve ablamla arabayla kardeşimin evine gidecekmişiz giderken uçuruma düşüyoruz hiç bir sıkıntı yok yerde büyük bir tepsinin îçinde dolmalar var bir tanesi de tepsiden düşmüs canım sıkıldı annemle ablama hadi gidelim kalkın dedim sonra bir eve geldik camekanlı ışıgı bol bir eve. Küçük ama güzelmiş dedik

Ahmet

Teşekkürler