Rüyada Ayak Bileği Şişmesi

Rüyada ayak bileği şişmesi kendisinin başarılarını duymuş olan bir kişi sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, eğitim hayatında ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, takdir edileceği işler yapacağına, her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına, yedi sülalesine yetecek kadar hatırı sayılı bir servetin sahibi olmayı başaracağına işaret etmektedir.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine, elindekilerin tadını doyasıya çıkaracağına, helal ekmek yeneceğine, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, işlerin çok daha iyi bir şekilde ilerleyeceği bir döneme girileceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sağ ayak bileğinin şişmesi başarının adım adım yaklaşacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına, yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, her hayalini gerçekleştireceğine, organ bağışında bulunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kimsenin ağız tadına kavuşacağına, nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, sadece kendisini düşünmeyip çevresindeki muhtaç kimselere de yardımda bulunacağına, kazancının yerine geleceğine ve zararının da yavaş yavaş kapanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sol ayak bileğinin şişmesi eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, adımlarını daha sağlam atacağına, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına, hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, dostlarını iyi seçeceğine yorumlanır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin bereketin ve verimin olacağına, kazançlı kapıların açılacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına, işlerin canlanacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, güzel günler için yaşayacağına, aile bireyleri arasındaki sorunların çözüm bulacağına, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına yorumlanır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehtap

Merhabalar rüyamda sağ ayak bilegimin oradaki kemikten bilgidiniz kıkırdak uzuyor sonra onu kesiyorum tekrar içine doğru bastirdigimda zaten orada açıklık var tekrar çıkıyor tekrar kesiyorum sonra diyorum tamam şimdi rahat yürüyebilirim bitti acaba nedir bu rüya çok merak ettim