Rüyada Bebek Kakası Bulaşması

Rüyada bebek kakası bulaşması korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, ev içinde de gelirin artması sonucunda mutluluk rüzgarları eseceğine, hayatının değişeceğine, bir girişimi yaptığı için tabiri caizse kendisine methiyeler düzüleceğine, yapılacak olan çalışmalarda doğru adımların atılacağına delalet eder.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, aşırı gururlu bir şekilde, ilkelerinden asla taviz vermeden, onurlu bir yaşam süreceğine, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, iş hayatında çok güzel işler yapacağına rivayet eder.

Rüyada eline bebek kakası bulaşması sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, attığı hayırlı adımların kendisini mutluluğa ve zafere taşıyacağına, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, iş sahibi olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kimsenin kasasının ağırlaşacağına, aksiliklerin son bulacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alacağına, bir süre iş yaşamından, stresten ve sıkıntıdan uzak, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, özel hayatını başka insanlara kapatarak daha sakin, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına tabir olunur.

Rüyada üzerine bebek kakası bulaşması zenginliğinin alıp yürüyeceğine, anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine, geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine, eşler arasındaki bağlılığın ve sevginin daha da artacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine alamettir.

Yorumcuya göre bir fikrin çok büyük sorunları kısa sürede ortadan kaldırmasına çok
işe yarayacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına, birlikteliğe başlayacağına, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine, dünya nimetlerinden sonuna dek yararlanacağına, aile bireylerine çok büyük yardımlarda bulunulacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments