Rüyada Bilardo Topu Görmek

Rüyada bilardo topu görmek işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, hayatına daimi olan kazancın, başarının ve mutluluğun geleceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına yorulur.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin düşmanlıkların biteceğine, kendisine zarar vermek isteyen insanlara dikkat edip, dostlarını da iyi seçeceğine, herhangi bir husumet ya da tatsızlık olmadan hayatın devam edeceğine, hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, girdiği ortamlarda hep ilgi odağı haline geleceğine, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bilardo topu görmek her türlü iş pürüzünü yok ederek geleceğe daha umutlu bakacağına, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, çok rahat bir nefes alacağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, arzu ve isteklerinin de gerçekleşeceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin maddi darlığa düşeceğine ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, işlerin açılacağına, maddi olanaklarını daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğine, uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, elindeki imkanları ve nüfuzunu da kullanarak güzel adımlar atacağına alamettir.

Rüyada beyaz bilardo topu görmek yapılan çalışmaların çok başarılı olması ve büyük kazanç getirmesi sayesinde başka projelerin ve çalışmaların önünü açacağına, aile bireyleri ile gönül birliği edeceğine, çekilen çilelerin sona ereceğine, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine, kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına işarettir.

Ulemaya göre rüya sahibi kimsenin emrinde çok sayıda insan çalıştırılacağına, ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, rahat edeceği bir döneme gireceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine işaret ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zey

Iyi gunler
Ruyamda boyle otopark gibi bir yerdeyiz yer toprak ama araba hatirlamiyorum gordugumu yerde biraz copler var, cok temiz degil biraz toz duman. Bilardo masasi var yesil, biraz oynuyoruz sanirsam sonra annem var annem diger tanidik veya akrabalar var orda bilardo masasinin yaninda otopark ta sandalyede oturuyorlar . Annemin diger tanidiklarina bisey soyledigini duyuyorum, soyledigide birisini anlatiyor diyorki guzelligi yuzunden olmus diyor. (sadece bu cumleyi duyuyorum ruyamda) bu ruyadan oncede ruyamda eski yasadigimiz 3 katli evi goruyorum abim varmis evde yada baska bir adam (ama abim diye hatirliyorum) bir kadin bizi kontrole geliyor ama aslinda teyzemi bekliyormusuz ama aslinda baska bir kadin. Kapiyi aciyorum mavi tulumlu, uniforma gibi, itfaiye tulumu gibi bisey giymis kirmizi sacli bir kadin, ya evdeki birseyi kontrole etmeye gelmis yada bizi. Bahcede bisey soruyor(bahce muslugu mu oyle bisey tam emin degilim) bahceyle cikiyorum. Sonra ruya kesildi

Zey

Tesekkurler gordum