Rüyada Çiçeğe Su Vermek

Rüyada çiçeğe su vermek ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına, sorunlar için en doğru çözümleri bulacağına, çok mutlu olacağına, yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, tartışmalı durumların sona ereceğine delalettir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kişinin sevdiği kişi ile tutkulu ve doyasıya bir ilişki yaşayacağına, helal lokma yiyeceğine, çektiği zahmetten ve çileden kurtulmasına vesile olacak oluşumların ve girişimlerin içinde yer alma şansına sahip olacağına, yüklü miktarda bir para yardımı alınacağına, yüzünün güleceğine, aklını kullanarak ve yakın tanıdıklarına danışarak içinde bulunduğu sorunlu durumdan en zararsız şekilde sıyrılacağına inanılır.

Rüyada kurumuş çiçeğe su vermek huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, dileklerin yerine geleceğine, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına, mesleğinde çok yol kat edeceğine, bol para kazanacağına, tartışmaların sona ereceğine, borçlarını ödeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kişinin ev sahibi olacağına, çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, gücünün, kudretinin yerine geleceğine, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine delalettir.

Rüyada saksıda çiçeğe su vermek konfor içinde yaşayacağına, mal varlığını ve parasını çoğaltacağına, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını gün geçtikçe arttıracağına, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, kısmetinin ve başarıya giden yollarının açık, bahtının da çok parlak olacağına, işlerin uzun süre boyunca karlı bir şekilde devam edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, yeni bir işe girileceğine, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, uzun zamandan beri askıda olan bir işin ya da projenin çok rahat bir şekilde nihayete erdirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada solmuş çiçeğe su vermek kısmetinin ve başarıya giden yollarının açık, bahtının da çok parlak olacağına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, hiçbir engele takılmadan, yolunda devam edeceğine, çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, büyük miktarda para kazanacağına, hayatının bir anda değişeceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibinin parasının üstüne para ekleyeceğine, yapılan yanlışlardan dönülerek çok daha sakin ve aklı başında bir hayat sürdürüleceğine, dua alacağına, çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacağına, rahat edeceğine, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emine

Rüyamda barış çiçeğine su veriyordum öylesine yapraklarını yere düşürmüş ben su verdiğimde ise birden canlanışı gördüm hayretle onu rüyamda izledim çok güzeldi.

yazgülü

rüyamda sararmış bir menekşeye su veriyordum menekşe ben su verdikten sonra dibinden yeşermeye ve uzamaya başladı