Rüyada Deniz Kenarında Kaya Görmek

Rüyada deniz kenarında kaya görmek iş konusunda değişiklikler yapılacağına, işlerinin yoluna gireceğine, uzun bir zaman önce büyük bir tartışma yaşadığı bir kişinin kendisine kurduğu tuzakları bozacağına, sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, eğitimini sürdüren gençlerde ise askeri sınavlar veya önemli eğitim kurumlarının sınavlarında büyük başarılar elde etmek, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, hiçbir eksiğinin olmadığı gibi kendisinin her şeyin en çoğuna sahip olacağına, kazançlı işlere girileceğine, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına inanılır.

Rüyada deniz kenarında kaya görmek istediği restorana gideceğine ve istediği mağazadan alışveriş yapacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, insan ya da hayvan demeden Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına yorumlanır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına, hayattan yana en büyük beklentisini yaşama şansına nail olacağına, yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine delalettir.

Rüyada deniz kenarında kaya görmek işlerinin büyüyeceğine, işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, borçlarının azalacağına, sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, keyfe kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kişinin yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına, hileye ve fesada başvurmayacağına, işyerindeki performansının artması için izlenen bir yolun çok iyi sonuçlar vereceğine, ahlakından vazgeçmeyeceğine, maddi olarak çöküntüye uğraşım aile dostlarına yardımda bulunacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatma

Ruyamda deniz kiyisindayim hava cok guzel etrafta beyaz kayaliklar var denizin icindeyim ama ayaklarim islanmiyor ve birisiyle soba borusu temizliyorum borular cok genis bakiyorum icide tertemiz boruların .etrafa bakiyorum hava cok yumusak coo degisik bir hava deniz bile cok acik mavi aydinlik heryer biri ilerde kayaligin ustunde oturuyor denizi seyrediyor

Yalçın

Rüyamda suda yüzüyorum sonra sudan çıkıp kenarda kayalarla yükselen bir tepeye kadar çıktım. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim

Senem

Merhaba rüyamda sahil kenarında kayalıklar arasında birşeyler satan bir amcanın yanındayım ve farklı bir sehirdeyim ardından eve( yurt) dönmek istiyorum fakat yolumu kaybediyorum kafe tarzı yerlerde dolaşıyorum ve birilerine sorup aramaya başlıyorum yorumlarsanız sevinirim.