Rüyada Dil Tutulmak

Rüyada dil tutulmak aydınlık bir yola çıkılacağına, mevcut bir kötü sürecin kısa zamanda sonlanacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına, parasal durumunun iyileşmeye başladığına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, atılan adımların büyük başarı sağlayacağına yorumlanır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin hayatın kişinin yüzüne güleceğine, işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, yaptığı bir iyiliğin kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda manevi huzur duymasına da vesile olacağına, yaşadığı stresin biteceğine, rüya sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, kısa süre içinde büyük maddi gelir elde edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağzı dili tutulmak solan yüzünün güleceğine, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, mümkün olduğunca mutlu olmak için uğraşacağına, elindeki parayı doğru yatırımlarda kullanarak kısa zamanda ev ve araba alacağına, verilen emeklerin ve yapılan sürprizlerin hayatı renklendireceğine, iyi noktalara geleceğine işaret eder.

Ulemaya göre rüya sahibinin emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, büyük rahatlık yaşanacağına, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, hayal edilen her şeye kavuşulacağına, hayatından nefret duygusunu atacağına, mesleğinde çok başarılı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hırsız görüp dili tutulmak karamsarlığa kapılmak, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına, aile içindeki yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, sorunların, sıkıntıların ve engellerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, rızkının çoğalacağına, evliliğin daha güzel ve hoş muhabbette gitmesi için bazı kararlar alınacağına, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine inanılmaktadır.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin mutluluğun her zaman hayata renk katacağına, hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacağına, çıkmazda olunan bir durumdan dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, çok büyük ve kazançlı projelere imza atacağına, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada korkudan dili tutulmak maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına, yapılacak hamleler ve atılacak adımlar sayesinde iş hayatında hiç olmadığı kadar büyük başarılara ulaşılacağına, güzel, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, esenlik, rahatlık ve ferahlık bulacağına, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, işlerinde istediği bereketi, verimi ve başarıyı yakalayacağına alamet eder.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin toplum tarafından el üstünde tutulacağına, işlerinin iyi şekilde devam etmesi sayesinde çok rahat bir ömür geçireceğine, güzel günlerle tanışılacağına, hayatı boyunca hiçbir şeyin yoksunluğunu çekmeyeceği gibi her şeyden en az ikişer tanesine sahip olacağına, ikilemde kaldığı bir konuda doğru olanı seçeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada korkup dili tutulmak başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, insanlardan uzak bir yerde içinde bulunduğu hayat ve yapmak istediği şeyler hakkında uzun uzun düşüneceğine, huzursuzlukların son bulacağına, kendi işinin patronu olacağına, dert yüzü görmeyeceği gibi, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, yaşamın kolay hale geleceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, canını dişine katacağına, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevinçten dili tutulmak kararlı ve isabetli adımlarının yüzünü güldürecek sonuçlar vereceğine, gönül hoşluğu ile karşılaşacağına, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine, üzüntü duyan ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, malını ve parasını sağlama alacağına, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına alamet eder.

Rüya tabirleri lugatına göre hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, çalışmaların büyük başarı ve kazanç getireceğine, kendisine zararı dokunan kişileri gerisinde bırakıp, hayatından çıkaracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yılanın dilini tutmak huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, bolluk ve bereket yaşayacağına, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, yapılan bir evlilikten sonra oldukça mutlu olunacağına, hidayete ermeyi başaracağına delalet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin alacağı sevinçli bir haberi yakınlarıyla paylaşacağına, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, ticaret ehli bir kimse olacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Xanim

Evde Erkek Cocuk dunyaya getirdim kocam yardim etdi annemlere haber verdik onlarda bi muskilleri vardi gece oldugu icin yarin gelicekdiler ve yalniz oldumda pencereden siyah şali basina baglamis cuce erkek gordum korkudan dilim tutuldu kimseyi cagiramadim