Rüyada Don Almak

Rüyada don almak alınacak hayır duaları sayesinde kısmetin açılacağına, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, hayatından yana hayır bulacağına, zahmetli bir işin içinden başarıyla çıkılacağına, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına tabir olunur.

Yorumcuya göre rüya sahibi kişinin anne baba hayır dualarının alınacağına, sağlık sorunlarından kurtulmaya, geleceğine bakacağına, çevresinin her geçen gün genişleyeceğine, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına, önemli bir makama terfi alacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz don almak alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, rahatsız edici ve kötü durumlar yaşamayacağına, aile düzeninin bir gün değil ömür boyu süreceğine, kötü işlere girmeyeceğine, sağlığının geri geleceğine, hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre risk almaktan özenle kaçınacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, sevdiklerine her şeyin en iyisini vereceğine, bol muhabbette kalacağına, gamdan, kederden, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına işaret eder.

Rüyada mavi don almak hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine, yaşamına heyecan ve renk geleceğine, rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına, büyük bir kazanç elde edeceğine, sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına inanılmaktadır.

Rüya anlamına göre rüya sahibinin daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine, evlilik için gün sayılacağına, tüm kötü durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine, karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzurlu ve rahat olacağına alamet eder.

Rüyada pazardan don almak ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına, sıkıntılarını çözeceğine, büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, önündeki engellerin ortadan kaybolacağına, işinde ustalaşacağına, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine, olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada siyah don almak güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına, rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, zenginliğe, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, kendisini iyi doğrultuda eğiteceğine delalet ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüyayı görenin zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hiç beklemediği bir yerden para geleceğine, alacağı sevinçli bir haber sayesinde iş hayatı için yeni bir yol haritası çizeceğine ve bu sayede çok daha güzel bir hayat kuracağına, zenginlik elde edeceğine, aile içindeki sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeni don almak parasının ve malının eksilmeyeceğine, hayatında hiç tatmadığı bazı duyguları tadacağına, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine, yaşamının kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, yakın çevresinin iyi gününde de, kötü gününde de yanlarında olacağına inanılmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin çok büyük bir zenginliğe kavuşup mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, üzüntü duyduğu bazı durumları ortadan kaldıracağına, çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine, kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments