Rüyada Duvar Devrilmesi

Rüyada duvar devrilmesi yakınları ile gönül ve fikir birliği edeceğine, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, hayatında temiz, güzel ve yeni bir sayfa açıp, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, kısmetinin kendinden yana olacağına, zengin olmasa da, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine, rahatının, sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına, dini inancını tam olarak yaşamak için kişinin sürekli araştırma yapacağına yorulur.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına, birikim yapacağına, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, iyi bir evlilik yapılıp daha da mutlu bir hayat sürdürüleceğine, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine rivayet eder.

Rüyada duvar devrilmesi sevindirici şeyler duymaya, sorunların, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, işinde terfi ettirileceğine, sıkıntılarından kurtulup iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanarak adından çok söz ettireceğine, yeni işlere atılacağına, daha lüks bir hayat yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibinin eşi ile yeniden aşklarının artacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına, aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliğin artacağına, özel hayatını başka insanlara kapatarak daha sakin, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına delalet eder.

Rüyada üzerine duvar devrilmesi işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, daha fazla gelir sahibi olacağına, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına, düzenli ve sözünün eri kişiliğinin kendisine hem başarı ve şöhret hem de kazanç getireceğine, şirketlerinin sayısının çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre sadece kendisini düşünmeyip çevresindeki muhtaç kimselere de yardımda bulunacağına, ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri etkisiz hale getireceğine, ün sahibi olacağına, masa başı bir işe girileceğine, yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine, çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments