Rüyada Eşin Boğazını Sıkmak

Rüyada eşin boğazını sıkmak çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapanların yalanlarını ortaya çıkaracağına, yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine, şans ve kısmet kapılarının önünde sonuna kadar açılacağına, rahatlığa ereceğine, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, hakkında kötü düşünen kimseleri utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine yorumlanır.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine, daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada eşin boğazını sıkmak ailesindeki kişileri yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, iş hayatında çok iyi çalışmalara imza atılacağına, hiç hayal edilmeyecek mevkilere terfiler alınacağına, saklı kalmış yeteneklerini keşfedeceğine işarettir.

Rüya alemine göre yapılan planların, programların ve projelerin başarıyla nihayete erdirileceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde büyük paralar kazanacağına, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, bir uzmana başvurulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eski eşinin boğazını sıkmak başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine, ticaret hayatında ön plana çıkacağına, gönlünden geçen her şeye kavuşan, mutlu bir insan olunacağına, yakın bir zaman içinde yaptığı bir şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, kısmetin açılıp hayırlı bir kişiyle evlenileceğine, eğer evliyse yakın zamanda bebek ile ilgili mutlu bir haber alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin yarınlara umutla bakacağına, yeni bir eve taşınacağına, hayatında saygının hiç eksik olmayacağına, dualarının kabul olacağına, atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına, maddi anlamda da manevi anlamda da güçleneceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments