Rüyada Eski Eşi Affetmek

Rüyada eski eşi affetmek çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına, yeni başlangıçlar yapacağına, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, bazı kötü olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, gelecekte kendisine kazanç getirecek ve rahat etmesini sağlayacak fırsatlar elde edeceğine işaret eder.

Rüya manasına göre rüya sahibi kişinin yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kendisini kurtaracağına, geleceğinin parlak olacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine, sevinçli haberler alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada eski eşi affetmek ağız tadının yerinde olacağına, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, dertlerin en kısa zamanda biteceğine, şansın yaver gideceğine, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına tabir olunur.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, çekilen sıkıntıların sona ereceğine, hayırlı gelişmeler yaşayacağına, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine, herkes tarafından takdir edilen ve çok konuşulan kişi olmayı başaracağına alamet etmektedir.

Rüyada eski eşi affetmek yeni işlere gireceğine, geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine, istenilen hayat şartlarına ve alım gücüne ulaşılacağı için mutlu olunacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre malının ve parasının büyüyeceğine, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, bir durumun da kendisine bol mutluluk getireceğine, hayatının neşe ve sağlıkla geçeceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ozkan

Rüyamda eski eşim beni affettigini ve yanagından öpmemi istedi

Adem

Rüyamda eski eşimi yatakta ben eski eşim ve kızım 3 ümüz yatarken gördüm ve beni affettigini soyledi kiziminda buna ufaktan karsi geldigini gordum