Rüyada Eski Flört Görmek

Rüyada eski flört görmek düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına, huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, çok büyük paralar kazanılacağına, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına işaret eder.

Rüya yorumcusuna göre kendisini geliştireceğine, duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine, adeta bilgi kaynağıymış gibi donanımlı hale geleceğine, mutluluğunu çoğaltacağına, kendisini sevmeyen kişilerden gelecek yenilgileri ve zararları daha baştan önleyeceğine, rahat bir hayata sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada eski flört görmek zorlukların çözüme kavuşacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, küçük bir sorunun daha fazla büyümeden sona erdirileceğine, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, daha fazla gelir elde edeceğine, yapılan çalışmaların üst yöneticiler tarafından takdir göreceğine yorulur.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin kendi işine kavuşacağına, dertlerinin ve sıkıntılarının ortadan kalkacağına, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine, çok büyük mutluluk duyacağına, ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini gün geçtikçe daha da sağlamlaştıracağına tabir olunur.

Rüyada sevgilinin eski flörtünü görmek sorunlarını bitireceğine, arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, maddi anlamda gelirinin ve malının artacağına, ömrün uzun olmasına, hayatında olumlu değişiklikler yaşayacağına, muradının olacağına alamettir.

Ulemaya göre rüya sahibinin istediği makama geleceğine, kendisini nitelikli bir topluluğa yakın göreceğine, maddi açıdan büyük bir varlığa erişileceğine, işyerinde üst düzey görevlerde bulunacağına, ortalığın sakinleşip, durulacağına, cesaretini ve kendine olan özgüvenini toplayacağına işaret ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
dreemurr

Merhaba ben bir çocukla konuşuyordum çocukla flört gibiydik sonra normal olarak konuşmaya başladık arkadaş olarak aradada yürüyor ama yine de konusamiyoruz fazla ama çocuğu rüyamda bir kere benimle konuşurken bir kerede alışveriş yaparken gördüm çocukla hci yüz yüze gelmedim ve nerdeyse her gün görüyorum onu rüyamda flortumu sizce bunun sebebi nedir

Zuzu1

Merhaba. Bir keresinde rüyamda evli olan eski flörtüm ve annem mahallede oturmuş sohbet ediyorlardı. Hava güneşliydi. Ben anneme eve yemek yiyeceğimi ve bakkala gideceğimi söyleyip gittim. Eski flörtüm beni takip ediyor mu diye kontrol ettim. Yolda başkaları da vardı. Bakkala doğru yürürken o peşimden geldi ve benimle barışmak istediğini söyledi , dokundu bana falan , konuşurken çok heyecanlı ve sabırsızdı. Ben olmaz anlamında şeyler söyleyip yoluma devam ettim.
Rüyamın anlamı nedir ?