Rüyada Eski Nişanlı Görmek Konuşmak

Rüyada eski nişanlı görmek konuşmak karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına, yaşadığı sorunların büyük bir kısmından kurtulmasına ailesinin kendisine yardımcı olacağına ve çok büyük bir ferahlama hissedeceğine, içine düşülen sıkıntılı durumdan kurtulmak için aile bireylerinden destek alınacağına, düze çıkacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına, kısa süre içinde büyük maddi gelir elde edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına işarettir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre yaşadığı zorluğun biteceğine, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, iş dünyasında büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski nişanlı görmek konuşmak kaygan bir zeminde olduğunun farkına varıp hareketlerine çeki düzen vereceğine, sağlıklı bir hayat süreceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, çok iyi bir çevreye sahip olunacağına, eğitim ve iş hayatında çok üst kademelere çıkacağına, iş hayatında yeni çalışmalar ve atılımlar yapılacağına alamet ettiği söylenir.

Yorumcuya göre rüya sahibinin iş hayatında yeni kapılar açılacağına, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, istediği gibi hareket edeceğine, atılacak adımlarla çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, paradan ve dünya malından bolca nasipleneceğine, musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde silinip gideceğine yorumlanır.

Rüyada eski nişanlı görmek konuşmak şansının açılmaya başlamasıyla beraber hayattan daha çok tat alacağına, çok iyi yerlere gelineceğine, başarılarının devamının geleceğine, toparlanacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, girdiği ortamlarda hep ilgi odağı haline geleceğine işaret eder.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına, çok sevdiği kişilerden biri ile gireceği bir projeyi çok iyi yerlere getireceğine, iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına, kazancını büyük miktarda arttıracağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına yorulmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ylnzkrt

Eski nişanlımla benim arabamda oturuyorduk ben direksiyon koltuğunda o da yanda ben niye gelmiyorsun artık burlara dedim o da bana Ebru(kuzeni) ile zaten hep konuşuyoruz Ardalarla( kuzeninin çocukları) ne işim var dedi ve sonra arabadan indi ama burası onun evine çok uzak benim evime çok yakın bir yer ben de arabayı hareket ettirdim ana yoldan evime doğru hızlı bir manevra ile ara sokağa daldım hatta bir duvar vardı ve direksiyonu çevirip duvardan kurtarıp dar bir sokak var oraya girdim

Ayşe

Eski nişanlımla barışmışız ama sonradan başka birinden oğlu olduğu ortaya çıkıyor Yine ayrılıyoruz ama çocuğu ona vermiyorum oğlumla birlikte büyütüyorum.

Hasan

merhaba ;
Rüyamda aradan çok yıllar geçmiş olan eski nişanlımı görüyorum . Köy tarzında bir yerdeyiz. avar dediğimiz sebzelerin dikildiği bir yer var . başındada ihtiyar kadınlar oturmuşlar. aralarında eski nişanlımda var. bir anda ben onlara laf atarak avarın ortasından geçip ağıllarına gidiyorum . sanki bir hayvan arıyorum . gübrelerin üzerine basıyorum . ağıldan küçükbaş dediğimiz keçi , koyun , kuzu gibi hayvanlar çıkıyor. kendi kendime içimden nasıl olsa eski nişanlımdan için yanıma gelir diyorum . bir yandanda uzaktan yine oturanlara laf atıyorum . yorumunuzu bekliyorum. teşekkürler.

Özgür Yunus

Eski nişanlım tüm ailesiyle nişan eşyalarını almak için bize gelmişler. Fakat eski nişanlım ayrılık nedeniyle ağlamaktan gözleri şişmiş bitkin v berbat (itici, sevimsiz, çirkin) durumda. Ben evin içinde onlara görünmeden arka odaya geçmeye çalışırken beni görüyor v arkamdan gelip çok üzgün v pişman olduğunu söyleyip evlenme dileğini belirtiyor. Yanıma geldikten sonra çirkin v hasta hali düzelmiş olarak görüyorum. Ben ise karasız v tereddütlü olmakla beraber evlenmek istiyorum.

Yasemin

Ben de sürekli eski nişanlımi görüyorum barışmış bir halde konuşmuş bir halde ama anlam veremiyorum neden gördüğümü bugün de intagrama bir fotoğraf koymuş tanıdığım birine söyle demiş ona söyle baksın beğenecek mi die bende baktım ve yazdım beğendim dedim söyledim ama ondan sonrasını hatırlamıyorum bu ne demek

Nedim

Rüyamda eski nisanlimin benden hamile kalıp çocuk doğurmuş ancak bana haber vermemiş oluyor.
Haberim olduğunda bir kız çocuk bana sarılıyor.Ben onu o da beni öpüyor.
Yanında bir erkek çocuk var o çocukta benin çocuğummuş.
Bir anda Yağmur çilenirken lapa lapa kara dönüşüyor.

meral

eski nişanlımla (daha 2 ay önce ayrıldık) konuştuğumuzu, güzel bir sobet içinde olduğumuzu gördüm. o evin balkonunda oluyor ben de aşağıda bahçedeyim. gülüyoruz, mutluyuz… yani hiç iletişim bile kurmadığım birini sık sık bu şekilde görüyor olmak ne anlama geliyor merak ettim

Adem

Eski nişanlımı şimdiki nişanlısından 5 aylık hamile gördüm barışmayı konuşuyorduk

Elif

Eski nişanlımı rüyamda 50 kere gördüysem eğer sadece iki defa benimle konuştu. Birisinde özledim dedi, diğerinde seni seviyorum dedi. Yine gördüğüm rüyada barışmak için ailesiyle gelmiş, konuşmuyor ama mimikleriyle çok sıcak davranıyordu. Her ne kadar istemesen de rüyam bitmeden barışmış buldum kendimi. Bu rüyanın açıklaması nedir?

Nrdd

Rüyamda eski sözlümü gördüm nişan yapmamiza 1 hafta kalmıştı ki ayrıldık rüyamda hala telefonla konuşuyoruz eski is yerimdeyim hala onunla iletişim kuruyorum telefona baktığımda abisi bile beni aramış bende onu aramak için molaya cikiyorum bide oda da babamı gördüm başka bir evin camından babam namaz kiliyordu mahalleden tren geçiyordu is yerinden en yakin erkek dostumuda gördüm eski sözlümle bu yüzden ayrılmıştık o çocuğu bana çok kiskaniyordu