Rüyada Eski Sevgiliyle Dudaktan Öpüşmek

Rüyada eski sevgiliyle dudaktan öpüşmek eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine, yaşanan bazı aksilikler nedeni ile morali bozuk olan rüya sahibinin kendisini toparlayarak işinin başına döneceğine, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine, istediği gibi hareket edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, rahat bir nefes alacağına, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, yakınındaki bir kişiye yardım edip içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulması için büyük bir destek vereceğine, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına, istediği her şeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyle dudaktan öpüşmek hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, sabit ve garanti bir gelirinin olacağına, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine tabir olunur.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin büyük bir sürpriz yaşayacağına, sıkıntılı bir dönemden yara almadan kurtulacağına, sürmekte olan projelerden birinin başına kendisinin getirileceğine, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, mutluluk dolu haberler alacağına, çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgiliyle dudaktan öpüşmek kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, ruhunun ve bedeninin şifaya kavuşacağına, birçok çalışmaya ve projeye girileceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kimsenin becerilerini en doğru şekilde kullanacağına, sorunlarını teker teker aşacağına, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, işinin en iyisi olacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Deniz

Rüyamda eski flörtümü gördüm beni dudağımdan öptü, öpüştük ve sarıldı. Benim için yaşadığım şehire gelmiş ama rüyamda rahatsıslanıp hastaneye gitti bende onun yanına gitmeye çalışıyordum. Rüyamın yorumu nedir çok merak ediyorum.

Deniz

Teşekkürler

E.D

Eski sevgilimle karsilasiyoruz bir yerde ve seviniyoruz gordugumuze birbirimizi.Sarilip opusuyoruz.Dudaktanda opusuyoruz..Eski sevgilim avukat..baska bir erkek avukat arkadasi da var yaninda taniyormusum onceden onuda. Banada belli etme opustugumuzu diyor.beraber yururken benim elbisem eski erkek arkadasimin ustune dugmesine takiliyor gulumsuyoruz …o sekilde yururken arkadasi eskidende sizin boyle elbiseleriniz birbiribize takilirdi diyor.Gunduz niyetine olsun

Ruya iste

Tesekkur ederim