Rüyada Evin İçini Tadilat Yapmak

Rüyada evin içini tadilat yapmak hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine, iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, söz dinleyen ve ailesine hürmet gösteren bir evlat olacağına, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, maddi olanaklarının tahmininden çok daha fazla artacağına delalettir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin hasta ise şifa bulacağına, parasız ve aşsız günlerin geride kalacağına, helal ekmek yiyeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararların telafi edileceğine, başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine, sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına tabir olunur.

Rüyada evin içini tadilat yapmak sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, hayatında aşama kaydedeceğine, dinç kalacağına, dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine, zenginliğe kavuşacağına, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, zengin olmasa da, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kimsenin hayırlı insanlarla karşılaşıp, işlerinin de en hayırlı şekilde sonuçlanacağına, maddi olarak çöküntüye uğraşım aile dostlarına yardımda bulunacağına, çok uzun bir zaman boyunca her işinde büyük başarılar kazanacağına, kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine, yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına, hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine delalettir.

Rüyada evin içini tadilat yapmak şansın her zaman kişiden yana olacağına, olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine, bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, huzurunun ve mutluluğunun yerine geleceğine, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine yorulur.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı görenin hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine, mutluluk ve huzur elde edeceğine, kendisiyle beraber ailesinin de maddi olarak kalkınacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, bir iş gezisine çıkacağına geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments