Rüyada Hatim Duası Dinlemek

Rüyada hatim duası dinlemek gönül hoşluğu yaşayacağına, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, hayırlı kapıların açılacağına, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine delalet eder.

Rüya anlamına göre rüya sahibinin küslerin ve dargınların barışacağına, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, işinin gücünün rast gideceğine, zarar etme riskini en aza indireceğine, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine işaret etmektedir.

Rüyada hatim duası dinlemek hazırlıksız girilen bir projede uyum sağlama döneminin aşılmasının ardından çok iyi işlere imza atılacağına, kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, müjdeli haberler alacağına, insanlara yardım elini açarak mutlu olacağına, yardıma muhtaç kimselere elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kimsenin işlerinde bolluğun, bereketin ve verimin olacağına, deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına, dini bütün kimselerin takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, her işinin ağız tadıyla ve kolaylıkla hallolacağına, hayal kırıklıklarının giderileceğine yorulur.

Rüyada hatim duası dinlemek borçların kısa zamanda ödeneceğine, yeni bir hayat kurulacağına, rahat şekilde yaşayacağına, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, israf etmeden, kazancını başkalarıyla da paylaşacağına, maddi açıdan rahat edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kimsenin uzun bir süre boyunca bir olayın olumlu etkilerinin süreceğine, sırtının yere gelmeyeceğine, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, güzel işler yapacağına, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine yorulur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kadifem

Merhabalar, rüyamda benim okumuş olduğum bir hatmin duası camide hanım hocalar tarafından yapılıyordu. Hatmi yapan kişinin de kına yakması gerekiyormuş, bende o sırada duayı dinlerken sol avucuma kına yakıyordum. Kınayı resim gibi çizerek yakıyordum. Çizdiğim resim Kâbe’nin bir giriş kapısının cephesi oldu. Sonrasında dua bitti bende camiden çıktım. Ne anlama geliyor acaba?

Kadifem

Çok teşekkürler