Rüyada Havaalanında Dolaşmak

Rüyada havaalanında dolaşmak kısmetinin açılacağına, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine işarettir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin çok zengin olacağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, ilerleyeceğine, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, dertleşerek moral bulacağına, rahatının, konforunun ve lüksünün baki kalacağına, ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına tabir olunur.

Rüyada havaalanında dolaşmak keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine, istediği restorana gideceğine ve istediği mağazadan alışveriş yapacağına, daha çok saygı ve destek göreceğine, hakkında asılsız konuşanları kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, dünyanın tüm güzelliklerini tatma, görme ve alma şansına sahip olacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine delalettir.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kararlar alacağına, çok güzel olaylar yaşayarak çok büyük ve çok güzel bir dönemin başlayacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onları mutlu edeceğine, etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada havaalanında dolaşmak girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, önüne gelen bir şansı iyi ve akıllıca değerlendireceğine bu sayede geçim derdinden kurtulacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, sahip olduklarının kıymetini bileceğine, karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alemine göre rüyayı görenin maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, çeşitli mallara sahip olacağına ve çok kısa süre içinde çok büyük başarılar elde edeceğine, bir durumun ciddiyetine varacağına ve gayret göstererek güzele erişeceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments