Rüyada İş Arkadaşının Elini Tutmak

Rüyada iş arkadaşının elini tutmak işindeki bereketin, verimin ve bolluğun artacağına, yatırımlarının büyüyeceğine, zengin olmasa da, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine, yeni başlangıçlar yapacağına, sorunların biteceğine, Allah’ın kendisine üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine işaret eder.

Rüya yorumu lugatına göre elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, ömrü boyunca yardıma muhtaç kimselere yardım elini uzattığı bir hayat sürdüreceğine, kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilere karşı galip geleceğine, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına rivayet eder.

Rüyada bayan iş arkadaşının elini tutmak çocuklarına sanat öğreteceğine, mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, başarılı olacağına, kimseyi yapmadığı şeylerden sorumlu tutmayacağına, hasta ise hastalığını yenmeyi başaracağına, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve bir araya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine, akrabalarla küslüklerin sona ereceğine, dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına, hasretin biteceğine, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski iş arkadaşının elini tutmak maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, zarar edeceğini zannettiği bir işten kar ederek çıkacağına, en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılarını hafifleteceğine, sıkıntıların biteceğine, kazancının garanti ve sabit olacağına, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına rivayet eder.

Rüya alemine göre rüya sahibi kişinin her geçen gün zenginleşeceğine, çok sayıda mal varlığına sahip olacağına, bir akrabayla olan dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına, yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, rızkın kazandığı başarılar oranında çoğalacağına, gönlünün ferahlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kurşt

Rüyada 3 bayan diğer 2 bayanı hatırlamıyorum iş arkadaşım olan bayan önce o benim elimi tuttu (sanırım çok farkında değildi ) benim elimi tutunca bende onun elini tutarak okşadım hoşuna gitti ve şaşkın bir ifade ile baktı diğer bayanlardan birinin aramızı yapmasını istiyormuş bunu algıladım uyandım Bekar