Rüyada Işınlanmak

Rüyada ışınlanmak yeni iş kapılarının açılacağına, hayatın keyifli bir hale geleceğine, olumsuz bir durumdan çıkış yolları bulacağına, herhangi bir para sıkıntısı çekmeden, yolunda huzurla devam edeceğine, yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına, dertleşerek moral bulacağına delalettir.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, gönül hoşluğunu yakalayacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, kazançlı işlere girerek bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ışınlanmak yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, çalışma azminin başarılarına başarı, zenginliğine zenginlik, saygınlığına da saygınlık katacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, ailesi ile rahatının ve huzurunun yerinde olacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumcusuna göre aile hayatında yaşanan sorunların yavaş yavaş unutulacağına, toplum tarafından sevilen bir kişi ile dünyaevine gireceğine, keyfinin yerine geleceğine, çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına, kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına, sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ışınlanmak işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, zor zamanların geride kalacağına, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacağı bir hayat süreceğine, kısa sürede kurulu bir düzen sağlayacağına, zorlukların kolayca aşılacağına işaret eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, kısmet alacağına işaret ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sude Nas

Merhaba, ben rüyamda rakadaşlarımla eğlenirken tepeden akan suyla başka bir yere gidiyordum. Oradakileri tanımıyordum ama onlarla birlikte iyi hissettim. Sonra o suyun altındaki salıncakla eski yere ışınlanıyordum. Cevaplarsanız sevinirim.

ebruli

Merhaba ben rüyamda, yıldız tozu gibi parçalara ayrılıp ışınlanmaya başladığımı gördüm , o esnada tüm vücudumda hem acı hem de enerjinin dolması ile rahatlık hissettim , gökyüzünde gibiydim sonra da birden uyandım ,bu rüya beni çok etkiledi , yorumlayabilir misiniz

MehmetAlp 1ST

Es selamun aleyküm ben bugün rüyamda garip bişey gördüm karanlık bir sokaktaydım sonra o sokak iyice kararmaya kötüleşmeye başladı sonra bir anda havaya zıplayıp ALLAH’ım ne olursun beni kurtar Ya Rab dedim sonra o karanlık sokaktan evime ışınlandım bunun tabiri nedir?

busra

merhaba ben rüyamda şöyle gördüm bir motorsiklet vardi ama öyle böyle değil aşırı gelişmiş ışıklı falan üstüne biyorum ve isinlaniyorm

Müjgan

Ben rüyamda ışınlanma makinesi gibi bir şeyin önüne geldim ve o makine sanki ruhumu emdi, yükseltti ve o an kendimi başka bir yerde buldum. Bulunduğum yerden daha yüksekte ve teknolojide dünya şartlarının çok üstünde olduğu bir yerdi.

Rabia

Ben rüyamda kendimi bir yerde gezerken görüyordum ve bir adım attığımda başka bir yerde gezerken görüyordum

Cahit arif

Rüyamda Amerika gibi Türkiye şehirlerine isinlandigimi gördüm ve yanımda ailemilede goturdugum oldu ve biteceğine şüpheliyim ama beş on kez isinlandim rüyanın anlamını nedir cevaplarsaniz sevinirim

Yusuf

Ben rüyamda dua ederken ışınlanıyordum bunun manasını açıklarsanız sevinirim

Sultan

Merhaba ben rüyamda ışınlanmayı buldum acaba nedir

Sıla

Merhaba rüyamda ben tanımadığım bir evin lavabosına ışınlanmıştım sonra etrafa bakınıyorum lavabo var klozet var biri tuvaletteymiş o da benim kuzenimdi çıkıyordu ama beni görmemiş sonra çıktı ben nasıl oldu bu diye şaşkın şaşkın bakınıyom sonra içeri gittim herkes bir arada oturuyordu beni görünce şaşırdılar sen nasıl buraya geldin diye bunu diyenlerde tanıdıklarım misafirliğie gelmişler ışınlandığım eve beni orda görünce şaşırdılar, anlamı nedir acaba?