Rüyada Kaçan Gelin Görmek

Rüyada kaçan gelin görmek moral bulacağına, hasreti çekilen bir akrabayla hasret giderileceğine, hep dua edeceğine, isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, işinin ehli durumuna geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı görenin kafasının boşalacağına, iş hayatı ile ilgili olarak bazı adımlar atacağına, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine, başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına, rahat bir nefes alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaçan gelin görmek sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, aile içerisindeki önemiz bir sorununu kolayca çözeceğine, çalışkan bir kişi olunacağına, hayatını birleştirdiği eşi ile arasındaki bağın ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, çok zorluk getirecek ve kişinin üzülmesine sebep olacak bir işin hızlı bir şekilde aşılacağına delalet ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin sıkıntıların son bulacağına, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacak bir işe başlanılacağına, maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına, işle ilgili olarak uzun zamandan beri beklenen bir haberin kısa süre içinde alınacağına ve bu haberle ilgili olarak atılan adımların kişiyi başarıya, üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine, boğuştuğu sorunlardan moralinin bozulacağına yine de yılmayıp ayağa kalkmak için yeni yollar arayacağına, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine yorulmaktadır.

Rüyada düğünden kaçan gelin görmek variyetinin her geçen gün artacağına, büyük bir zenginliğe kavuşulacağına, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, yapılan çalışmalarda birçok kişinin ekmek yemesinin sağlanacağına, tövbe edip daha düzgün ve iyi bir hayat yaşanacağına, Allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine işaret eder.

Rüya tabiri üstadına göre yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, ahlakta da olgunlaşıp, güzelleşeceğine, işlerin açılacağına, aradığı şifaya kavuşacağına, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, en sevdiği kişiyi çok mutlu edeceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments