Rüyada Karafatma Beslemek

Rüyada karafatma beslemek hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın artacağına, eline geçen paranın hayatını bir hayli rahatlatacağına, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına, elindekilerinin kıymetini çok daha iyi bileceğine, hayatının güzelleşeceğine, keyfinin ve ağız tadının sürekli olacağına işarettir.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına, yasta olan bir tanıdığının elini tutup, gözünün yaşını sileceğine, güzel, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, moralinin düzeleceğine, Allah’ın kendisine yardım etmesi için ettiği duaların da kabul olacağına, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine alamet eder.

Rüyada karafatma beslemek yeni işlere atılacağına, sermaye elde edeceğine, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, maddi ve manevi olarak güçleneceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin zorlukların geride kalacağına, arka arkaya bitirilen projeler sayesinde işyerinde aranan biri olunacağına, içinin rahatlayacağına, sevdiği bir kişinin büyük bir mutluluk yaşayacağına, imza ve söz yetkisi edineceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı güzel gelişmeler yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada karafatma beslemek helal rızka sahip olunacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, ailesinin kişiye iş alanında her zaman destek vereceğine, ailesini bir ömür boyu çok mutlu edeceğine, hem ruhsal hem de parasal anlamda rahat edeceğine, amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine yorulmaktadır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin bazı önemli konularda aile fertleriyle konuşulacağına ve bir karara varılacağına, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına, hasret gidereceğine, nazara gelinecek başarılar elde edileceğine, ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine, çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Özlem Öztürk Aslan

merhaba. ben gerçek hayatımda babamlardan uzak başka bir şehirde yasiyorum. evliyim. rüyamda babamlarin evin oturduğu binanın giriş holunde bir sürü karafatma var. 20-30 taneden fazla.orda olmalarını istememize ragmen yinede biz onları evcil hayvan gibi babamla besliyoruz bakıyoruz onlarla oynuyoruz. normalde babamda bende bu hayvanlardan çok tiksiniriz ama rüyada öyle değil. zibil gibi her tarafa dagilmislar sürü halindeler. merdiven girişine siralanmislar artık, kırık çöp ne varsa topluyorlar bizde babamla saskinbir şekilde onları izliyoruz. hatta biri koca bir şişeyi yüklenip taşımaya çalıştı. sonra hepsi bir anda toplanıp binanın çıkışına doğru ilerledi bizde binadan çıksınlar diye ugrastik.ama korku yada tikdinme yoktu.

Özlem Öztürk Aslan

çok teşekkür ederim.Allah hayırlara çıkarsın.