Rüyada Kedi Kafası Kopmuş Görmek

Rüyada kedi kafası kopmuş görmek yeni çalışmalar ortaya koyacağına, büyük miktarda para kazanacağına, dertlerden, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına, çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin kurulu düzeninin sürüp gideceğine, kimseye muhtaç olmadan, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına, hayatının ve işlerinin büyük bir hızda değişeceğine, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, çok büyük bir çalışma yapılacağına alamet eder.

Rüyada kedi kafası kopmuş görmek sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, çok iyi kazançlar elde edileceğine, bütün sıkıntılardan kurtulmaya, dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine, çok hayırlı bir insan olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüya sahibinin refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, çok büyük ve güzel bir ilişkinin başlayacağına, hanenizde bolluk ve bereketin artacağına, birçok kişinin dikkatinin çekileceğine, güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde Allah’ın sevgili kulları arasında olacağına, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yavru kedi kafasının koptuğunu görmek durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, çok sevilen bir kişi olunacağına, eskileri yâd edeceğine, son günlerde yaşanan güzel gelişmelerin aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre rüya sahibi kişinin sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, her şeyin daha iyi olacağına, moralinin düzeleceğine, büyük ses getirecek işlere girileceğine işaret eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet

Rüyamda dükkan kiracımız börekçilik yapıyor dükkanı bırakıp kaçıyor annemler dükkanı boşaltıp temizlerken kesilmiş kedi başları görüyoruz

Mehmet

Tskler

Mavi

Rüyamda evimizin kedisi aşağıya doğru sallandı ve kafası koptu..Bende o panikle yardım isteyeyim birilerinden derken korkuyla uyandım ..

Bilge

Rüyamda kafası kopmuş kedi yavrusu vardı. Avucuma alıp sevmek istedim. Avucuma aldım.Sonra kafası oluştu ve gri kafalı yavru kedi oldu. Yere koydum. Başka bir kedi geldi ve onu sevdi. Meğerse annesiymiş

Bilge

Çok tşk ederim sağolun🙏

Hicret

Trafik kazasında kafası kopan vücudu biryerde kafası yanındaydı ben şaşırdım ay diyerek ağladım.

Amine

Merhabalar rüyamda kedinin kafası kopmuş ama hala canli bir şekilde gezdiğini gördüm ayakta dolaşıyordu

Baki

Merhabalar rüyamda kedinin kafası koptu kucağıma düştü çok üzülmüştüm sonra da kendiliğinden kafa bedene yapıştı. Anlamı nedir acaba teşekkürler

nokta

merhaba rüyamda bir kedinin iki kafası vardı ve biri kopmuş sarkıyordu siyah bir kediydi. bu nasıl yorumlanır?