Rüyada Kıyamet Kopacağını Düşünmek

Rüyada kıyamet kopacağını düşünmek elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, şansın da yaver gitmesiyle bambaşka bir hayata kavuşulacağına, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, canını dişine katacağına, çalışkan bir kişi olunacağına alamet eder.

Rüya açıklamasına göre iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bir sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine, kazancını bir kaç kat arttırıp hayallerindeki eve sahip olacağına, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, huzur dolu bir yaşama sahip olacağına, iş yerinde çok üst mevkilere terfi ettirileceğine, parasının her geçen gün artacağına işaret etmektedir.

Rüyada kıyamet kopacağını düşünmek yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine, ticaretinin ilerlemeye başlayacağına, kendisine ev alacağına, kulluk görevini ihmale mahal vermeyeceğine, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, iş yaptığı kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kişinin projenin gerçekleştirileceğine, harama göz dikmeyeceğine, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, mevcut kötü durumların yavaş yavaş düzeleceğine, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine, çok büyük bir ferahlık yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kıyamet kopacağını düşünmek yaşanan kötü olayların unutulacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına, lüksünün artacağına, güvenlik zafiyetlerini ortadan kaldırarak, sevdiklerini koruyacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına, zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına, yaşayacağınız maddi sıkıntıları hemen atlatacağınıza, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına ve bu sayede huzuru bulacağına, işlerin yoluna gireceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yavuz

Merhaba benim rüyamda okulda uyuyordum ve ruyadeyken birçok kez uyandım sonra okuldan çıktım kaldrmdayim ve elimde bir an bebek geldi ve bebeği tanıyorum sınıftan bir arkadaşım sonra sağ ve soldan 2 kırmızıya yakın renkte güneş doğmaya başladı birden tekbir sesleri yada ilahiler işitmeye basladim ve yukardan meteor yaklaşıyordu . Sesler daha da içten gelmeye başladi ve içimden düşündüm bı an bugünde cuma zaten demekki kıyamet bugün kopacakmis. Biraz pişman oluyorum ama hiç korkmuyorum sonrada uy

Ülkü

Ruyamda dağda olup ve bir gün bu dağlar yıkılıp yürüyeceğine yani kıyametin kopacağını dusunmek