Rüyada Köpeğin Tavşan Yemesi

Rüyada köpeğin tavşan yemesi kendi işinin patronu olunacağına, torunlarını görme şansına nail olacağına, dinamik ve neşeli duruma geleceğine, rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine, saygınlığının artacağına, huzurlu olarak geçirilecek ve aile hayatı ile ilgili olarak büyük adımlar atılacak bir dönemin yaklaşmakta olduğuna ve gereken hazırlıklar yapılıp doğru adımlar atılırsa ihya olunacağına delalet eder.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kişinin hayallerini ertelemeden bir an önce gerçekleştireceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına, aile hayatından yana yüzünün güleceğine, evlatlarının kendisi için çok hayırlı çocuklar olacağına, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada köpeğin tavşan yemesi kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına, helal kazanca sahip olunacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına, hastalıklarını yenmeyi başaracağına, doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kimsenin sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, yeni projeler için kaynak elde edeceğine, sevdiği kişilerden aldığı destek sayesinde kendisini biraz toparlayacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği bir ortaklıkla birlikte kazancının artacağına, hayatından nefret duygusunu atacağına, helal yoldan kazanılan gelir elde edeceğine alamet eder.

Rüyada köpeğin tavşan yemesi bir hastalığı varsa onu yenmeyi başaracağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, haramdan ve zinadan uzak duracağına, yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, yakınları ile dayanışma içinde kalacağına, eşi, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine delalettir.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibi kimsenin kötü kişilerden uzak durulacağına, ölen bir kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, emeklerinin karşılığında hakkı olanı alacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, çok memnun olacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments