Rüyada Kuranı Kerim Taşımak

Rüyada kuranı kerim taşımak başarılarının her geçen gün artacağına, ahiret hayatı için güzel hareketlerde bulunacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine, giriştiği bir işten çok hayırlı ve güzel sonuçlar alacağına, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiç bir şeyin kalmayacağına, evinde tenceresinin hep kaynayacağına rivayet etmektedir.

Rüya manasına göre rüya sahibinin sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, maddi ve manevi sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine, sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük kuranı kerim taşımak kendisini temizlemek için her fırsatı değerlendireceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, büyük bir başarı ve daha büyük bir saygınlık kazandıracak bir işe imza atılacağına, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, evlat sahibi olunacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını teker teker çözüme kavuşturacağına işaret eder.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin işlerinden yana hayır göreceğine, ele geçen fırsatların kazanç getirecek bir şekilde kullanılacağına, yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, hayırlı bir terfi alınacağına, tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine işarettir.

Rüyada çantada kuranı kerim taşımak uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine, iş hayatında kazanç elde etmeye başlayacağına, umutlarının kendisine hayır getireceğine, rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine delalettir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her işi alnının akı ile yerine getireceğine, yeni bir çocuk dünyaya getireceğine, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, borçların yakın zaman içinde biteceğine, yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kucağında kuranı kerim taşımak kendisini sevmeyen kişilerden gelecek yenilgileri ve zararları daha baştan önleyeceğine, bekar ise, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına, bereketli işler yapılacağına, yönetici makamına oturacağına işaret eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, kişinin her zaman akılcı davranarak, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine, birbiriyle dargın olan herkesi bir araya getireceğine, bir ihtiyaç anında yapılan bir destekle birlikte bir kişi ile aralarındaki arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, ortakları ile karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına alamet eder.

Rüyada yanında kuranı kerim taşımak başarı kazanacağına, verilecek isabetli kararlar sayesinde mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, üzerindeki ağır bir sorumluluğu başarıyla tamamladığında kendisine geleceğine, başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna geleceğine, hasta olanın iyileşeceğine, çok güzel ve hayırlı bir hayat yaşayıp huzur içinde bir aile hayatına sahip olacağına işarettir.

Rüyanın anlamına göre yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine, maddi ve manevi açıdan sene boyunca rahatlayacağına, elindeki para ile çok büyük bir risk alarak kendi işini kuracağına, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine işaret ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Kuranı Kerim Taşımak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Ruyamda koltuk altimda Kuran ı Kerim taşıyorum.Yere duşecek diye telaşlaniyorum. Kuran açık bir şekilde aşagıya sarkıyor ama tutuyorum. Yapraklar acik bir sekilde icinden harfleri görüyorum. “be” harfini net sekilde gördüm.

  • Sevgili Gülşah,
   Rüyada sayfaları açık şekilde Kur’an-ı Kerim taşıdığını ve yere düşecek diye telaşlandığını görmek haneye, hafiflemeye ve desteğe delalettir. Rüya yorumuna göre haneye bolluk ve bereketin dolacağına, ferahlığa çıkılacağına; yaşanılan sıkıntıları hasarsız atlatacağına ve hafifleyeceğine; aklındaki hayalleri değer verdiği kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine delalettir.
   Rüyanız Gündüz Niyetine hayırlara vesile olsun inşallah…

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim

Rüyanızı bize gönderebilmeniz için:
 • Rüyanızla ilgili en az 3 detayı daha sitemizde arayın.
 • Rüyanızı en iyi anlatan sayfayı bulup rüyanızı orada aktif hale gelecek kutucuğa yazın.