Rüyada Küs Olduğun Kişiden Para Almak

Rüyada küs olduğun kişiden para almak kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına, yaşanan bir olayın ardından aradaki sorunların kendiliğinden çözüme kavuşacağına, kendisine yeni uğraşlar bulacağına, büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine, kazançlı çıkacağı işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre girilecek bir işin yüklü miktarda kazanç getireceğine, sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, geleceğinizde ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınıza, gelmek istediği noktalara geleceğine, anne babasının istediği yoldan gideceğine, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına alamet eder.

Rüyada küs olduğun kişiden para almak çok büyük bir mutluluk duyacağına, mesleğine dört elle sarılacağına, başını ağrıtan ve kendisini üzen olayları atacağı doğru adımlar ve vereceği hayırlı kararlar sayesinde yakın bir zaman içinde çözeceğine, daha büyük miktarlarda paralar kazanacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, hayırlı kararlar verileceğine, bu kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, yeni bir haneye sahip olunacağına, sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına, ferah ve rahatlık içinde yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada küs olduğun kişiden para almak hayat boyu pek çok insana önderlik edeceğine ve vicdanıyla, insanlığıyla herkese örnek olacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, ters giden bazı durumların düzeltileceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, keyfe kavuşacağına, yapılan zararların telafi edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin insanlara yol göstereceğine, maddi gücünün, kendine olan güveninin, yarınlara olan inancının, huzurunun ve mutluluğunun da katlanarak artacağına, kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine, kısmetlerinin bol olmasının yanında şansının da açık olmasıyla mutlu, huzurlu, güzel günler yaşayacağına, elinden gelen her şeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, hasta olan kişilerin hastalıklarını Allah’ın izni ile yeneceklerine, ailesinde sorun olanların sorunlarından kurtulacaklarına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mine

Bana kazık atan maddi zarara uğratan kardesimin elinden deste deste para aldım oda sadece gülümsedi

Melike

Küs olduğum halam rüyamda senin çoçuğun var diyerek bana mama parası vardi ve beni annemden ayırmayaçalıştı

Nesrın

Dargın oldum yengem koynuma para koyuyordu