Rüyada Mavi Çiçekli Elbise Görmek

Rüyada mavi çiçekli elbise görmek daha önce çektiği çilelerin mükafatını tez zamanda göreceğine, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, ferahlığa çıkılacağına, kötü bir alışkanlığından kurtulacağına, aile içinde her şeyin yolunda olacağına yorulmaktadır.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, ailesini kendisinden daha çok seveceğine, hayatının bir düzene kavuşacağına, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada mavi çiçekli elbise görmek haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, yeni yerler göreceğine, eve huzur dolacağına, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına delalet etmektedir.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına, sahip olduklarından ve Allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, hayatın kendisine şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine, makbul olan mallara kavuşacağına, daha fazla dünya malı sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada beyaz mavi çiçekli elbise görmek sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, huzura kavuşacağına, işlerinin açılacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine, çok başarılı adımlar atacağına, sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine yorumlanır.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, çalışkanlığının ve azminin karşılığını işinde terfi ettirilerek alacağına, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Melo

Rüyamda köyde düğün var ben ise mavili beyazlı efil efil bir elbise giymisim herkes bana bakıyor çok güzel olmuşsun diye elbise diz kapağımda ama elbisenin içine de bej rengi ince bir içlik giymisim onu da gördüm ve de siyah botlarım vardı Rüyamın manası sizce nedir Rüyamda çok mutluydum o elbisenin içinde

Melo

Teşekkürler

Se

Merhaba ruyamda Annem beni kendi ruyasinda mavi cicekli beyaz bir elbise icinde gordugunu ve cok iyi oldugumu soyluyordu. O sirada eski nisanlimin annesi annemi arayarak beni soruyordu annem de bana bir sekilde tekrar benimle iletisim kurmak isteyeceklerini soyluyordu.