Rüyada Nehre Bakmak

Rüyada nehre bakmak iyi halinin baki kalacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksilmeyeceğine, amaçlarına nail olacağına, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine, bekarsa evleneceğine ve yuvasını güzelleştirmek için ömür boyu didinip çabalayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, ahlakından vazgeçmeyeceğine, sorunlardan kurtulmak ve uğranılan zararları telafi etmek için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına, sorunların çözüm bulacağına, hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada nehre bakmak dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine, işindeki verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, kısmet alacağına, iyi şartlarda yaşayacağına, hep dinç ve genç kalacağına, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibinin yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına, kendisini daha huzurlu bir hayata hazırlamak için gereken şartları sağlamak isteyeceğine, yüksek mevkilere getirileceğine, çok zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına, kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına işaret eder.

Rüyada nehre bakmak herkesin istediği şeye kavuşacağına, tüm derdinin, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, sıkıntıların ve sorunların çözümü için çeşitli adımlar atacağına, kurulu bir düzeni olacağına, ayrı düşülen bir kişi ile bir araya gelineceğine delalettir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, güzel bir ilişkiye başlanacağına, kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments