Rüyada Ölmüş Olan Halayı Görmek

Rüyada ölmüş olan halayı görmek haksızlıklara karşı geleceğine, yanlışa düşmeden, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine, uğradığı zararları bu zarara neden olan kişilerden karşılayacağına, geçim derdinin olmayacağına, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kimsenin gelirini büyük oranda arttıracağına, çok büyük başarılar elde edeceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine, kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına alamettir.

Rüyada ölmüş olan halayı görmek sorunların ortadan kaldırılacağına, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, geçmişini arkada bırakacağına, yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına, atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına alamet eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kişinin işiyle ilgili hedeflerinin zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, işlerinin bir süre güzel gideceğine, ferahlığa erileceğine, kazançlı bir işin başına geçileceğine, elinin darda kalmayacağına, kanına kan katacak olaylar yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ölmüş olan halayı görmek rızkının genişleyeceğine, moralin ve keyfin yerine geleceğine, istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, ortaklarla yaptıkları işle ilgili bir yarışmaya katılacaklarına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine, sıkıntıların bir anda biteceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına delalettir.

Yorumcuya göre rüya sahibinin kazancının yerine gelmesine, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, verimin her geçen gün artacağına, yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine, oturaklı, ağır başlı, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine, yöneticilik koltuğuna oturacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments