Rüyada Ölünün Kirli Çamaşır Getirmesi

Rüyada ölünün kirli çamaşır getirmesi iş ile ilgili kararsızlıkların veya belirsizliklerin ortadan kalkacağına, yakınındaki sevdikleri ile son zamanlarda yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına ve sıkıntılı günlerin sona ereceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, kendi hakkında söylenen bazı kötü sözlerin unutulup, kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, iş yerinde uzun zamandan beri çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, işlerini sabırla yoluna koyacağına delalet eder.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine, musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölünün kirli çamaşır getirmesi hayır için gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, bir iş gezisine çıkacağına geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, kadim dostu ile sahici dostluğun farkına ve tadına varacağına inanılmaktadır.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin emeklerinin karşılığında hakkı olanı alacağına, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, uzun süredir görüşmediği bir yakınının müjdeli haberle geleceğine, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine yorumlanır.

Rüyada ölünün kirli çamaşır getirmesi eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, çalışkanlığı, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir rahatlı ve ferahlama yaşanacağına, işlerinin bir türlü düzeleceğine, çok tahsilli bir kişi olacağına, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına yorulur.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına ama yaşadığı güzelliğin buna değeceğine, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, kariyer planındaki basamakların hızlı bir şekilde çıkılacağına, stres ve sıkıntı yaratan durumların yakın zaman içinde uzaklaştırılacağına, dünyanın nimetlerinden daha fazla faydalanabileceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments