Rüyada Oturma Odası Almak

Rüyada oturma odası almak ruhsal huzuruna kavuşmuş olan kişinin keyfini bozacak gelişmelere kulak asmayacağına, şansının açık olacağına, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, yaşadıklarının kötü etkilerinden kurtulacağına, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine inanılır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibinin çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına, kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine, toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olup, bilgiyle donanacağına delalettir.

Rüyada oturma odası almak sevilen kişilerle iş konusunda bir birlik kurulacağına, endişelerin son bulacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, alın terinin karşılığını alacağına, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, hayatın kendisine başarı ve mutluluk getireceğine rivayet eder.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine, iyi huylar edineceğine, sevdiğinizle hoşça vakit geçirmeye, değer verdiği kişiler için hayırlı bir kimse olacağına, hiç beklemediği bir anda arka arkaya çok güzel gelişmeler yaşayacağına, aile içerisinde sayılacağına ve sevileceğine işaret eder.

Rüyada oturma odası almak işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına, yapacağı bazı girişimler sayesinde kötüye giden maddi ve ailevi durumunu düzelteceğine, dualarının kabul olacağına, seçkin bir eleman haline geleceğine, sağlığına kavuşacağına işaret eder.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine, huzurlu ve sevgi dolu bir hayat yaşayacağına, dünya nimetlerinden yana sayısız lezzetlerden nasipleneceğine, kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata, hayatının mutluluk içinde geçeceğine, pek çok kişiye yanında iş vereceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments