Rüyada Perde Yırtılması

Rüyada perde yırtılması hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, yapılacak bir atılımın epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, sevdiği kişileri yanına alacağına, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin yaşayacağı sıkıntılarda etrafındaki pek çok insanın anında yardımını göreceğine ve mutlu olacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, bazı sıkıntılar ve sorunlar yüzünden daha önce yarım bırakmak zorunda kaldığı çalışmaları tamamına erdireceğine, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, karanlıkların aydınlanacağına, çözümlere kavuşacağına, sıkıntıların atlatılacağına işaret etmektedir.

Rüyada evin perdesinin yırtılması kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden bütün hayallerine kavuşacağına, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına, seçkin bir eleman haline geleceğine, yeni fırsatlar sunulacağına, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına yorumlanır.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin fakirlikten kurtulacağına, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü bir araya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına, çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tül perde yırtılması birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına, içinin huzurla dolacağına, bedeninin şifa bulacağına, moralinin düzeleceğine, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, hayatının güzelleşeceğine, evine huzur ve bereketin geleceğine işaret eder.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin eline büyük paralar geçeceğine, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya, arabalara ve topraklara sahip olacağına, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Pınar

Merhaba rüyamda evde kendi odamın perdesini yırtıyordum