Rüyada Polis Olan Arkadaşını Görmek

Rüyada polis olan arkadaşını görmek dualarının karşılığını alacağına, herkesin eline geçmeyecek kadar büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, dualarının karşılığını alacağına, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının üzerine yağacağına, haneden birinin evlenip gideceğine, güvenlik zafiyetlerini ortadan kaldırarak, sevdiklerini koruyacağına tabir olunur.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kimsenin para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, borçlarını ödeyeceğine, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, sevilen bir kişinin içine düştüğü sıkıntıdan kurtulmasına yardımcı olunacağına tabir olunur.

Rüyada polis olan arkadaşını görmek sıkıntıdan kurtulacağına, göreceği destekten dolayı moral bulacağına, her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına, sevdiklerine kavuşacağına işarettir.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kişinin ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, maddi anlamda tabir yerindeyse altın çağını yaşayacağına, stres ve sıkıntı yaratan durumların yakın zaman içinde uzaklaştırılacağına, muradın gerçekleşeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına, çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada polis olan arkadaşını görmek kazançlı bir iş kuracağına, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine, günahların affolacağına, sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, ağız tadının, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin sadece bir insana yardım etmekle kalmayacağına imkanlarının elverdiği sürece muhtaç olan her kişiye yardım edeceğine, kazanılan başarılar sayesinde üst bir mevkiye terfi edileceğine, tatil ya da dünya turuna çıkacağına, rakiplerin alt edileceğine, eşinden yana huzurlu olacağına, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Günyüzü

Rüyamda 13 senedir görmediğim arkadaşımın polis olduğunu öğrendim yine bu arkadaşı rüyamda gördüm ve polis liğin çok zor olduğunu herkesin olamayacağını söylüyordu ve kendisini bunu başsrdığı için çok önemli görüyordu benim kesinlikle yapamayacağımı söylüyordu. Cevaplarsanız sevinirim.

Kürşat

Rüyam da özel harekat olan erkek bir arkadaşım ile yeni evlendiği normal polis olan arkadaşımı gördüm. Bi akşam üzeri bir mekânın çıkışında ikisi yanyana elele ben de karşıların da idim. Gülerek muhabbet ediyorduk.