Rüyada Polisle Karşılaşmak

Rüyada polisle karşılaşmak iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine, var olan hastalıklarının şifa bulacağına, daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına, aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına yorumlanır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine, geçim derdinin biteceğine, rakiplerine karşı başarı kazanacağına, eş, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, bereketin ve verimin olacağına, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine ve hayli zamandan beri görüşülmemiş olan bir kişi ile yakın bir zaman içinde görüşüleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada polisle karşılaşmak rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu bulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, sevinçli bir hayat süreceğine, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine inanılmaktadır.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin eş, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, mal sahibi olacağına, ettikleri duanın kabul olacağına, hayalindeki işi gerçekleştireceğine, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına, işinde ilerleyeceğine rivayet eder.

Rüyada polisle karşılaşmak devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, karşısına hayırlı, zengin, anlayışlı bir kısmet çıkacağına, zenginliğe kavuşacağına, büyük başarılar kazanacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin şansının ve kısmetinin açılacağına, yeni bir işe girileceğine, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments