Rüyada Saksıda Canlı Çiçek Görmek

Rüyada saksıda canlı çiçek görmek manevi anlamda huzur içinde olacağına, Allah’a yakışır şekilde bir hayat süreceğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, daha fazla gelir elde edeceğine, doğru yolu bulacağına, birçok firmadan iş teklifi geleceğine yorulur.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, yeni bir ortama girileceğine inanılır.

Rüyada saksıda canlı çiçek görmek emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine, her açıdan yenileneceğine ve kendisini bu sayede huzurlu hissedeceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına, farklı şekillerde gelir elde edeceğine ve zenginliği bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kişinin kötü hallerinden kurtularak hayırlı ve güzel hallere geçeceğine, iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına, can ciğer olduğu kişilerle tatlı ve keyifli zamanlar geçireceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, kazancının ve rızkının garanti olacağına, hedeflerine yürürken kendisinden emin şekilde hareket edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada evde saksıda canlı çiçek görmek yüzünün gülmeye başlayacağına, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, yıllardan beri hayali kurulan şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, rakiplerini çok gerisinde bırakacağına, güvenilirliği sayesinde iş hayatında da zorluk çekmeyeceğine, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına inanılır.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, rakiplerine çok büyük bir fark atacağına, her anlamda güçleneceğine, yapmak istediği her şeyi yapıp kendi düşüncelerine göre hayatına yön vereceğine, sorunların tatlıya bağlanacağına, ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin gerçekleşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aslı

Rüyamda dışardan gelirken sokak kapısının önünde parlak temiz güzel saksılarda çiçekler sırayla kaldırımın önüne dizilmiş şekilde görüyorum birinde yeşil uzun yapraklı bir diğer saksıda ise pembe ufak ufak çiçekleri olan saksı çiçekleri olduğunu görüyorum

Cansu

Tanımadığım birinin yeni ev aldığını ve bize göstermek istediği için önünün evine gidiyoruz tanıdıklarımla ev yeni ama duvarları ve kapıları boyanması gerekiyor evi temizlemeye başlıyoruz ve bir böcek görüp korkuyorum biri gelip öldürüyor sonra işi birakıp koridordaki saksı çiçek dolu olan duvardaki çiçekleri diziyorum çok mutluyum ve onlarla ilgileniyorum eve gelen her misafir saksıda çiçek getiriyor bende alıp yerleştiriyorum sonra karamel kek görüp bir parça karamel sosuna batırıp yiyorum