Rüyada Şans Oyunları Oynadığını Görmek

Rüyada şans oyunları oynadığını görmek şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, kazancının garanti ve sabit olacağına, sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, para sıkıntısından kurtulacağına, rakiplerini mağlup edeceğine, mal mülk sahibi olacağına, girdiği işte ortaya koyduğu çalışmaların beğenilmesi ile çok daha iyi yerlere geleceğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kimsenin kendisine zafer getirecek yatırımlara gireceğine, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, kolay yoldan gelir elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayali kurulan ve bir türlü alınamayan eve sahip olunacağına ve çok mutlu ve rahat bir hayat sürüleceğine rivayet eder.

Rüyada şans oyunları oynadığını görmek iş yaşamında söz sahibi olacağına, tövbe etmeye, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, güzel bir geleceğin yaklaşmasına, her daim iyi anılacağına, iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibinin kırgınlıkların unutulacağına, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, ticarette yapacağı yeni atılımlar sayesinde muvaffak olacağına, bazı büyük çalışmalar yapacağına, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına delalet eder.

Rüyada başkasının şans oyunu oynadığını görmek sorunlarından kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, uzunca bir zaman çektiği sıkıntılardan ötürü uğradığı zararı kapatacağına, çevresinde güvenilir ve yardımsever kimselerin bulunacağına, kendine güvenen kimseleri darda bırakmayacağına, kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine rivayet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin eğitim ya da iş için yurtdışına gidileceğine, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, işlerinde kendisini yoran ve sıkan şeylerin ortadan kalkacağına, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, şansının yaver gitmesi ile işlerini kısa bir zaman içinde büyüteceğine, tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine alamettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments