Rüyada Sarı İdrar Yapmak

Rüyada sarı idrar yapmak hayırlı bir yuva kurulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, neyin yanlış olduğuna dair yorumda bulunmakta zorluk çekmeyeceğine, yaşamına farklı bir yön vereceğine, aile bireylerine çok büyük yardımlarda bulunulacağına, iş hayatında saygı göreceğine, bir miktar para ile girdiği işlerden çok zengin ve mal mülk sahibi biri olarak çıkacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, sıkıntılarında, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak zengin olacağına, kariyerinin yükseleceğine, zararların telafi edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sarı idrar yapmak hayırlı günler yaşayacağına, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, cebinde parasının hiç eksik olmayacağına, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibinin yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına, işinin gücünün rast gideceğine, küs oldukları ile yeniden barış, sevgi, birlik ve dayanışma halinde olacağına, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine, hanedeki ve işyerindeki bereketin azalacağına alamet eder.

Rüyada koyu sarı idrar yapmak sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, hem kendisi için hem insanlar için çok büyük fedakârlıklar yapacağına, kendini destekleyen kişilerle çalıştığı için işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, altın veya döviz gibi yatırımları sayesinde parasını katlayacağına, çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine, yeni bir hayata merhaba denileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments