Rüyada Sarı Musluk Görmek

Rüyada sarı musluk görmek hiç tatmadığı heyecanları tadacağına ve bilmediği duyguları öğreneceğine, sıkıntıların sevilen bir kişiden destek sayesinde çözüm bulacağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, ilk zamanlarda çok kazanmasa da, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına alamet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre solmuş olan yüzünün sonunda güleceğine, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına, ağız tadının, keyfin ve huzurun yerinde olacağına, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına inanılır.

Rüyada sarı musluk görmek kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, alınan haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, koltuğunun ve gelirinin yükseleceğine, isteklerinin, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, sahip oldukları için yaradana şükredeceğine, yatırımlarının kendisine kar getireceğine yorulmaktadır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin kötü kişilerin arayı bozmasından ötürü tartışılan ve ayrı düşülen dostların bir araya geleceğine, zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına, kısmetlerinin artacağına, yapılan işin, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, aile hayatının sorunsuz olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada altın sarısı musluk görmek eski ahbapları ile iyi geçim halinde olacağına, üstleneceği yeni bir işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, çok büyük miktarda para elde edeceğine, hayır getirecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, bütün borçlarını rahatça ödeyeceğine ve aile hayatında da iş hayatında da çok mutlu olacağına, kederinin dağılacağına inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, başarılarını ispat edeceğine, hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına, yeni iş fırsatları yakalayacağına, farklı şekillerde gelir elde edeceğine ve zenginliği bulacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments