Rüyada Sarı Ot Görmek

Rüyada sarı ot görmek aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, gelirinin artacağına, insanlara iyilik yapmaya, kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine delalettir.

Rüyanın anlamına göre bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacak gelişmeler olacağına, müjdeli haberle geleceğine, mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada sarı ot görmek çok sevineceği ve büyük bir mutluluk yaşayacağı bir döneme girdiğine ve bu sayede hayatını çok iyi bir şekilde devam ettireceğine, iş sahibi olunacağına, huzurunu kaçıran ve rahatsız olmasına neden olan durumları düzelteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, aile bireyleri ile aralarındaki bağın daha da kuvvetleneceğine delalet ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüyayı görenin kendisini üzmeye çalışan ve sürekli sorun çıkaran bazı kişiler ile arasındaki bağları tamamen koparacağına, hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceği gibi her şeyin en çoğuna ve en kalitelisine sahip olacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, her geçen gün daha ünlü olunacağına, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine tabir olunur.

Rüyada uzun sarı otlar görmek adının insanlar arasında konuşulur ve yayılır olacağına, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, malın bereketinin artmasına tabir olunur.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin mutlu olunacağına, uğranacak büyük zararların ve ortaya çıkacak sorunların tahmin edilmesi ve bu durumun akıllı bir şekilde kontrol edilmesi için kişinin yakın bir arkadaşından yardım ve destek alacağına, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok güzel işlere imza atacağına, sorunlarını unutacağına, sorunların aşılacağına, çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Rüyamda arazi tarla gibi bir alaxn görüyorum. Her taraf ot. 40-50 Santim boyunda otlar. Fakat otların çoğu sararmış. Otlar biçilmemiş hala toprak üzerinde fakat otların çoğu sararmış ve sararmanında ötesinde yer yer azda olsa kurumuş otlarda var. Dikildiğim yerden göz gezdiriyorum acaba yeşil kurumamış taze ot varmı diye. Görüyorum sararmış otların arasında belki sararmış otlar kadar olmasada yeşil taze notlarda var. Yeşil otları sevindim. Hepsi sararmamış diye bütün onlar aynı boydaydı

Semih

Teşekkür ederim sağolun 🙏 👌