Rüyada Şekilli Bulut Görmek

Rüyada şekilli bulut görmek hikmetli ve asil insanlardan olacağına, düşmanlarını alt edeceğine, bazı ortak işlere gireceğine, bol kazanç elde edileceğine, küslerin yakın bir zaman içinde barışacaklarına, fakirlerin güleceğine, örnek insan olacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin kendisini her yönden donanımlı kılacağına, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, işlerinin çok açılacağına, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine delalet etmektedir.

Rüyada aslan şeklinde bulut görmek yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, tüm sorunların ardından yeteneğe bağlı olarak bazı projeler gerçekleştirileceğine, kimden akıl soracağına karar verip kötüye giden durumunu tersine çevireceğine, uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, ilim irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına, yakınları sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada at şeklinde bulut görmek deniz aşırı işler yapılacağına, çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine, sağlığının yerine geleceğine, yanında çalışan insanlara ekmek yedireceğine, istediği her şeyi elde edebileceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların kabul olacağına, hayır vereceğine, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada balık şeklinde bulut görmek çocuklarına sanat öğreteceğine, âlim kimselerden feyz alacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada bebek şeklinde bulut görmek sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, mevki kazanacağına, ne kadar çabalansa da olayların kendiliğinden düzene girip iyileşeceğine, kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine inanılır.

Rüyada el şeklinde bulut görmek hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına, yeni başlangıçların yapılacağına, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına alamettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, büyük bir sorunla karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına, kazandığı her kuruşun hakkını vereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada fil şeklinde bulut görmek ferah bir eve geçileceğine, hayırlı kısmetler alacağına ve Allah’a şükredecek durumlara geleceğine, kimseye el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kişinin sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına, kaybettiği moralini, gücünü ve itibarını geri kazanacağına, huzur dolu günler geçireceğine, işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, çok güzel günler geçirileceğine, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada hayvan şeklinde bulut görmek iş güç konusunda birçok karar verileceğine, evliliğinde mutlu olacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada insan şeklinde bulut görmek sorunların teker teker çözüleceğine, işlerin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, lüks ve konforlu bir hayata kavuşacağına, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına, aşırı sevinçten ne yaptığını bilemez hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüya alemine göre rüyayı gören kişinin iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, kazancının hiç eksilmeyeceğine, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kalp şeklinde bulut görmek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, evindeki verimin, işindeki bereketin de çoğalacağına, işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına, refah düzeyinin yükseleceğine, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kelebek şeklinde bulut görmek yapacağı işlerden kazanılacak para ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine ve bu sayede tüm sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, gözünü diktiği her şeyi elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına delalet eder.

Yorumcuya göre rüya sahibinin bilgili bir iş arkadaşından mümkün mertebe en doğru şekilde faydalanacağına, her girdiği ortamda sayılacağına ve sevileceğine, sevinçli bir haber alınacağına, zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına, ailesini büyük ölçüde mutlu edip, gururlandıracak işler yapacağına işarettir.

Rüyada koyun şeklinde bulut görmek büyük bir kazanç elde edeceğine, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, ortaya konulan çalışmaların dikkat çekmesi sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, ortaklı işlere girileceğine, kapısına gelen bir kişiye yardım etmesi sayesinde hayır duaları alacağına, işlerinde atacağı adımlar sayesinde şansının döneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kuş şeklinde bulut görmek halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, işlerinin kısa zamanda açılacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine, işleri yoluna sokacağına, muradına ereceğine, yeni alacağı bir terfinin çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada melek şeklinde bulut görmek ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, onlara çok bağlı olacağına, yakın bir zamanda yeni bir kişinin hayatına gireceğine, bu durumdan ötürü çok sevineceğine, efendi ve güler yüzlü oluşu sayesinde çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, hayat içinde karşılaşacağı bütün zorlukları ortadan kaldıracağına, iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına, geleceği için kendisine cesaret vereceğine rivayet eder.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin rızık bolluğu içinde olacağına, aksiliklerin elbirliği ile bir bir aşılacağına, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, performansının, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına, hayırlı işlere imza atacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
46 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nickname

Merhaba rüyamda gökyüzünde gri bulutlar kaplıydı ve etrafım da insanlar vardı hep berabwr onu izliyorduk ve yanımda ki insanlar şu an tüm dünyada bu şekilde oldugunu soyluyordu. Daha sonrs gokyuzunde 4 koseli cubuk icinde ise kurani kerim seklinde bulut vaedi ama aksine bembeyazdi. Cok saskinlik icinde izliyordum. Yorumunu gercekten merka ediyorum yanitlarsaniz cok sevinirim .

Mehmet

Bulutlar girdap şeklinde hareket ediyor açık alanda 6 kişi oturup gulusuyorduk ondan sonra bulutlar çizgi halinde olmaya başladı