Rüyada Sevgilimle Yürümek

Rüyada sevgilimle yürümek amaçlarının gerçekleşeceğine, yeniden çok güzel hayaller kurmaya başlayacağına, uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına, hayırlı olmayan işlerden uzak durarak Allah yolunda ilerleyeceğine, hastalıkların şifa bulacağına, bir tanıdığından alacağı destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine rivayet eder.

Rüya alimine göre rüya sahibinin evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına, moralinin düzeleceğine, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgilimle yürümek başarılarının ön planda kalmayı sağlayacağına, şansızlığın kırılacağına, hedefleri daha net hale getirip, koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, duyduğu üzüntülerin ve endişelerin sona ereceğine, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, sorun yaratacak bir projeye dâhil olunmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin tüm malını ve parasını sadece kendisi ve ailesinin rahatı için harcayacağına, maneviyata yöneleceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, hoşgörülü biri olunacağına inanılır.

Rüyada gece sevgiliyle yürümek yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine, azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, her türlü konfora sahip olunacağına, bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, huzurlu bir yaşam süreceğine işarettir.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, çok rahat ve refah içinde bir hayat yaşayıp huzurlu olacağına, işinin gücünün rast gideceğine, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada karanlıkta sevgiliyle yürümek sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, tabiri caizse can bulacağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, ün sahibi birisi olunacağına, kaybettiği moralini, gücünü ve itibarını geri kazanacağına, zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına yorulmaktadır.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin yakınındakilerin isteklerine kulak vereceğine, yakın çevrenizde hayırlı insanların yer alacağına, çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, dünyevi olandan ayrılıp ahirete yönelmesine, iyi gününü de, kötü gününü de sevdikleri ile paylaşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada karda sevgiliyle yürümek edilen duaların karşılığını bulacağına, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine, mevki veya kariyer için sürekli çalışmak yerine, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, rakiplerini yeneceğine, İslami olarak Allah katında sevilen ve sevapları çok olan bir kul olunacağına, layık olduklarına sahip olacağına alamettir.

Rüyanın yorumuna göre kendi işini kurmak için adım atacağına, iş yaptığı kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, ömrünün kalan zamanında huzur ve mutluluk bulacağına, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, sağlığının ve rahatının ömür boyu süreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ormanda sevgiliyle yürümek üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, sıkıntı içinde olduğu durumlardan kısa bir süre içinde kurtulacağına, insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, zorlukların bir anda biteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kişinin çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, rahata kavuşmaya, etraftaki insanların dertlerine çare bulunacağına, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada yağmurda sevgiliyle yürümek rızık ve kazanç elde edeceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine, çok daha büyük bir çaba göstererek kariyer planında basamakları hızlı bir şekilde tırmanacağına, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, ailesine daha çok zaman ayıracağı gibi, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kimsenin almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına, yaşamın kolay hale geleceğine, işlerinin artacağına, işlerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, hem çok mutlu olacağına hem de etrafındaki insanları çok mutlu edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments