Rüyada Sevgilinin Elinde Telefon Görmek

Rüyada sevgilinin elinde telefon görmek gönlünün ferahlayacağına, çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine, rahat edileceğine, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, iş ortağı ile hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine delalettir.

Rüya alimine göre rüya sahibinin kendisine yardım eden kişiler sayesinde negatif bir durumdan kurtulacağına, işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, sıkıntılarını atlatacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilinin elinde telefon görmek Allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine, başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına, sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde silinip gideceğine, işlerine bereket geleceğine, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine yorulmaktadır.

Rüya tabirine göre rüya sahibinin huzurlu ve mutlu olunacağına, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin elinde telefon görmek anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, sorunlardan kurtulmak ve uğranılan zararları telafi etmek için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına, büyük başarılar kazanılacağına, ne hastalığın, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına, huzurlu bir yaşam sürüleceğine inanılmaktadır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin tüm duygu ve düşüncelerini büyük bir samimiyetle dile getireceğine, uzun yıllardan beri hayali kurulan her şeye kavuşulacağına, sabit geliri olacağına, muradına ereceğine, günahların af olacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumların el birliği ile ortadan kaldırılacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments