Rüyada Sevgilinin Elini Görmek

Rüyada sevgilinin elini görmek uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, sıkıntısı olanın ferahlığa çıkacağına, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri istenen bir işe girileceğine, kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına işaret eder.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı görenin maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına, kalbindeki Allah sevgisi ve kuvvetli imanı sayesinde günahtan uzak durarak yaşayacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine alamet eder.

Rüyada sevgilinin elini görmek uzun zamandan beri hayal ettiği ve elde ettiği zaman büyük bir başarıya ve hayırlı kazançlara sahip olacağı şeyleri alacağına, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, bol rızık elde edeceğine, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim alınacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine yorumlanır.

Rüyanın açıklamasına göre isabetli adımlar atacağına, özlem gidereceğine, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, hayal ettiğinden daha iyi bir hayata kavuşarak maddi, manevi mutluluğu tadacağına, kötülüklerden uzaklaşacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine alamettir.

Rüyada eski sevgilinin elini görmek geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine, insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine, kendisine verilen görevi yerine getirmek için gereken imkânların sağlanacağına, yeni edineceği bir hobinin kafasını toplamasına yardımcı olacağına, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine tabir olunur.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin güzel haberler alınacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına, iş hayatında yeni bir dönem açılacağına, gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına, zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya başlanacağına, işlerinin düzeleceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments