Rüyada Sevgilinin Saçını Kazıtması

Rüyada sevgilinin saçını kazıtması sevdiklerinin hep yanında olacağına, rahatlığın, lüksün, konforun, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına, sevgi ve hürmet göreceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden en kısa zamanda kurtulacağına, sorunların ortadan kalkacağına yorumlanır.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin elinden geliyorsa borçlu bir yakınına borç vereceğine, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına, kimse ile tartışmayacağına, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sevgilinin saçını kazıtması büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, isteklerin yerine geleceğine, helal olmayana göz dikmeyeceğine, kendisine destek olan kişilerin sıkıntıya düşeceğine, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, güzel haberlerin ve mutlulukların peşin sıra geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin çok hayırlı bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına, mutluluk dolu günler yaşanacağına, zor günlerini arkasında bırakacağına, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, yaşadığı bir sorunu kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına inanılmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin saçını kazıtması hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, hoşgörülü biri olunacağına, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri lugatına göre tüm sıkıntılarının ve sorunlarının nihayete ereceğine, rahat bir hayata sahip olunacağına, tatile çıkıp hem fiziksel, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, para ve makam sahibi olacağına, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments