Rüyada Sevgiliyi Karanlıkta Görmek

Rüyada sevgiliyi karanlıkta görmek meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına, aile bireyleri ile birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, endişelerin biteceğine, şifa bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, çok büyük ve anlamlı çalışmaların yakın bir zamanda gerçekleştirilerek çok büyük kazançlar elde edileceğine, işindeki bir projede aşama kaydedeceğine, neşesinin yerine geleceğine, hayatına renk ve eğlence geleceğine, zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada sevgiliyi karanlıkta görmek yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, güzel davetler alacağına, hayal edilen ve istenen ne varsa hepsine kavuşulacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine eğer evli ise eşinin kendisine daha fazla bağlanacağı gelişmeler yaşanacağına, hem moral hem de sorunlarına çareler bulacağına, kısmetli bir işe atılmaya tabir olunur.

Ulemaya göre rüya sahibinin büyük başarılar kazanacağına, kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine, mutluluk verici haberlerin alınacağına, şansının hep açık olacağına, saygın biri haline geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgiliyi karanlıkta görmek işinde çok büyük adımlar atacağına, rızkın çoğalacağına, umutlarının ve emeklerinin boşa gitmemiş olacağına, daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, hastalıklardan kurtularak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşama devam edileceğine delalet eder.

Yorumcuya göre rüyayı gören kişinin yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine ve bu fırsatlardan birini kullanarak yeni bir fırsatın kapısını aralayacağına, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, kul hakkına girmeyeceğine, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, rızkının hiç eksilmeyeceği gibi her geçen gün daha da çoğalacağına yorumlanmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sevim topal

Rüyada ayakkabımın tekini kaybettiğimi görmek gelinlik giyip ayrıldığım sevgiliyi karanlık odada görmek

Nez

Merhaba. Rüyamda bir platform üzerinde duruyordum. Hava da karanlık. Eski sevgilimi tanıdığım bir kızla karanlıkta sohbet ederek bilinmeyen tarafa gittiklerini görüyorum. Döndüklerinde kıza öpüştünüz mü diye soruyorum bişey söylemiyor. Sonra eski sevgilimin üzerine atlayıp aynı soruyu soruyorum. Bu kez kız diyor ki siz öpüştünüz biz değil.