Rüyada Sevgiliyi Terli Görmek

Rüyada sevgiliyi terli görmek hedeflerine yakınlaşmak için girişimde bulunacağına, sevdikleriyle hep iyi geçineceğine, toplumda itibar göreceğine, büyük adımlar atacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, sevilen kişiler ile yaşanan herhangi bir kırgınlık varsa eğer tatlıya bağlanacağına alamettir.

Rüya manasına göre rüya sahibi kimsenin rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, maddi ve manevi olarak zenginliğinin yerinde olacağına, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, yeni kişilerle tanışıp dost olacağına, kişisel gelişimi için çok yönlü araştırmalar yapıp, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, sevilen bir işe ortak olunacağına yorumlanır.

Rüyada sevgiliyi terli görmek hiçbir önemli ve ciddi sorunu olmayacağına, hayırlı ve kazançlı fırsatlar ele geçirileceğine, hayatı boyunca hep başarılı olacağına, yardıma muhtaç kimselere elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına, ani gelişen bir olay ile heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre elindeki imkanları sevdiklerini mutlu etmek için kullanacağına, övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine, hayatını stresten uzakta geçireceğine, sevdiklerinden birlikte geçirdiği bir dakikanın bile kendisine büyük mutluluklar vereceğine, sıkı ve planlı çalışmasının meyvelerini toplayacağına, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliyi terli görmek zorlukların kolayca aşılacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine, başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbir şeyin kalmayacağına, alınacak sevindirici bir haber ile eşler arasında iki tarafın da çok sevineceğine, sıkıntılardan çok bunalmış kişilerin yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanacağına, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, galibiyet kazanacağına, hayatının kolaylaşacağına, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments